Hakkımızda

Deniz Kort Spor Sahaları olarak, çeşitli zemin kaplama seçenekleri doğrultusunda; Tenis, Basketbol, Voleybol, Hentbol ve Futbol (Halı Saha) gibi çeşitli branşlardaki spor sahaları yapımı ve yenileme işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Yanı sıra; Atletizm (Koşu) Pisti, Yürüyüş Yolu, Bisiklet Yolu, Dekoratif Zemin Kaplama, Çocuk Oyun Alanları ile Bahçe ve Peyzaj Düzenleme konularında da hizmet vermekteyiz.

Spor sahaları yapımı ve yenileme hizmetleri uzman ekibi olarak, yapımında bulunduğumuz onlarca spor sahasının kazandırmış olduğu tecrübe ve birikimleri Deniz Kort Spor Sahaları adı altında hizmetinize sunuyoruz. Önceliğimiz; müşterilerimizin isteklerine karşı en iyi hizmeti vererek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Deniz Kort olarak;

  • Her zaman için ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ve adımızın güvenilir imajını korur; çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle, rakiplerimizle ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizde dürüst davranmayı ilke ediniriz.
  • Spor sahaları yapımının bütün aşamalarında, müşterilerimize en uygun şartlar ile en kaliteli hizmeti sunmayı kendimize görev addederiz.
  • Spor sahaları yapımında kullandığımız malzemelerin estetiğine, dizaynına, dayanıklılığına ve doğaya uygun oluşuna önem veririz.